Xhonglimet e Schumacher dhe Rosberg (VIDEO)
Dy pilotėt e Mercedes nė Formula 1, njėkohėsisht edhe dy gjermanėt, Michael Schumacher dhe Nico Rosberg kanė qėnė pranė skuadrės sė tyre Kombėtare teksa kėta tė fundit po niseshin pėr nė Poloni dhe Ukrainė pėr finalet e Euro 2012.

Por para se tė pėrcillnin kampionėt gjermanė drejt Europianit, pilotėt e Formula 1 kanė demostruar se pėrveē pilotimit tė njė-vėndėshėve dashurojnė edhe futbollin.

Schumacher dhe Rosberg pėr disa minuta kanė bėrė xhonglime me top pėr ti dhėnė zemėr Gjermanisė dhe pėr ti uruar suksese nė Euro 2012. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2012, ora 10:33
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0