Monaco, aksidentohet Felipe Massa (VIDEO-FOTO)

Nė sesionin e fundit tė provave tė lira nė Monte Carlo Felipe Massa humbi kontrollin e Ferrarit tė tij duke u pėrplasur me pengesat nė anė tė pistės.

Nga imazhet e ripėrsėritura vihet re se Massa ka patur njė problem...dukej sikur ai nuk arrinte tė xhironte dot rrotat e makinės.

Nuk dihet ende nėse bėhet fjalė pėr njė gabim tė pilotit apo njė defekt tė makinės, por sidoqoftė tani beteja mė e madhe ėshtė ajo me kohėn.

Duke qenė se makina ėshtė dėmtuar ajo duhet tė rregullohet nė kohė rekord dhe tė jetė gati pėr tė dalė nė pistė. /albeu.com/
Kanada, Massa me shasi të re

Shtuar më 25/05/2013, ora 14:13
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0