Momentet mė tė bukura nė Formula 1 (VIDEO)
Mė sipėr mund tė shihni momentet mė tė bukuraFormula 1, pjesė e shkėputur nga njė dokumentar i BBC i transmetuar nė fundoin e vitit 2010.

video shihen momente tė rėndėsishme nga fitoret e Fangios, e deri te ato tė Senna-s dhe Schumacher-it. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2012, ora 22:06
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0