Formula E, makina e sė ardhmes ėshtė elektrike (VIDEO)
Makina e sė ardhmesFormula 1 dhe jo vetėm do tė jetė elektronike. Lajmi i bujshėm vjen nga Kina, aty ku nesėr do tė mbahet nė Pekin Botėrori i Formula E, kampionati i dedikuar makinave elektrike deri nė 270 Cv.

Videoja e mėsipėrme, e xhiruar nė vigjilje tė garės, tregon pas kuintave skuderinė e Virgin Racing. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 15:43
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit

Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit