Hamilton feston duke u hedhur nė pishinė me rroba (VIDEO)

Lewis Hamilton triumfoi nė Ēmimin e Madh tė Monacos qė u zhvillua gjatė ditės sė sotme nė rrugėt e Monte Carlos.

Piloti britanik, i cili ėshtė edhe nė krye tė renditjes duke lėnė mbrapa Hamiltonin dhe shokun e tij tė skuadrės, Botas.

Pas kėtij triumfi Hamilton ėshtė hedhurpishinė me rrobat e garave.
Shtuar më 26/05/2019, ora 18:58
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit