E konfirmon trajneri i turqve: Kundėr Shqipėrisė do tė luajnė tė rinjtė
Kombėtarja e Turqisė do tė pėrballet me Shqipėrinė nė ndeshje miqėsore nė Antalya.

Trajneri i Turqisė, Mircea Lucescu ka konfirmuar mungesat dhe ka thėnė se do t’i japin hapėsirė lojtarėve tė rinj.

“Tolgay Arslan dhe Gokhan Gonul janė tė lėnduar dhe nuk do tė luajnė kundėr Shqipėrisė”, tha Lucescu.

“Do t’i jap mundėsi lojtarėve tė rinj nė kėtė takim. Aty do tė duhet ta kėrkojmė kombėtaren e re”, ka deklaruar Lucescu.

Ndeshja me Turqisė zhvillohet nė Antalya nesėr nė 18:30. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2017, ora 12:31
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Te afermit e viktimave te genocidit serb ne Srebrenica duke pritur rivarrosjen e tyre pasi kane identifikuar eshtrat

Te afermit e viktimave te genocidit serb ne Srebrenica duke pritur rivarrosjen e tyre pasi kane identifikuar eshtrat