Cristiano Ronaldo viziton Lewis Hamilton (FOTO LAJM)

Nė fundjavė e mahnitshme e sezonit nė Formula 1, teksa ne Monaco personazhet e sportit dhe argėtimit kurrė nuk mungojnė.

I pari qė tėrhoqi vėmendjen e televizionit dhe fotografėve ishte Cristiano Ronaldo, i cili bėri njė shėtitje bashkė me partnerin e tij Georgina Rodriguez.

Ylli i Juventusit vizitoi trofetė e Ferrarit dhe bėri disa fotografi me Leėis Hamilton. 5 tituj botėrorė dhe 5 Topa tė Artė nė dy, siē shkroi faqja zyrtare e Formula 1. /albeu.com/

Shtuar më 23/05/2019, ora 15:36
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0