E dėrguara me punė e SHBA-sė monitoron procesin zgjedhor nė Tiranė
Ashtu sikundėr u paralajmėrua edhe mė herėt, gjatė procesit zgjedhor do tė jenė tė pranishėm vėzhgues tė huaj pėr tė monitoruar votimin.
E ngarkuara me punė e SHBA nė Tiranė, Leyla Moses-Ones mbėrriti nė shkollėn “Edit Durham” ne Tiranė. Ajo eshte ulur dhe po ndjek nga afer procesin e votimit.

Procesi i votimit ka filluar prej ores 07:00 te mengjesit dhe do te vijoje deri ne oren 19:00.

Shtuar më 30/06/2019, ora 09:02
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit