Scherzinger-Hamilton, udhėtim romantik nė Venecia (FOTO-LAJM)

Duket se historia e dashurisė sė Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton ėshtė duke ecur nė rrugėn e duhur pasi ēifti ėshtė fotografuar gjatė pushimve tė tyre nė qyetetin e Venecias.

Ata kanė publikuar foto gjatė njė shėtitje romantike me gongola ndėrkohė qė kanė shkėmbyer puthje dhe pėrqafime gjatė gjithė kohės. Gjithashtu kėngėtarja dhe piloti i Formula 1 kanė shėtitur sė bashku nė rrugėt e qytetit italian. Sė shpejti kėngėtarja Nicole Scherzinger pritet tė hedhė nė treg edhe videon mė tė re. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2014, ora 12:42
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit