Button me tė dashurėn nė Ibiza para Ēmimit tė Belgjikės (FOTO LAJM)

Jenson Button ka shijuar diellin dhe plazhin e Ibizas. Piloti britanik i McLaren dhe e dashura e tij Jessica Michibata i kanė kaluar bashkė pushimet e sezonit nė Formula 1.

34-vjeēari do tė rikthehet nė pistė kėtė fundjavė pėr Ēmimin e Madh tė Belgjikės, por kjo nuk e ka penguar tė marrė rreze dielli nė ishullin e famshėm spanjoll.

Si Jenson ashtu edhe Jessica janė parė nė njė formė tė mirė fizike, ndėrsa nuk kanė munguar as shėtitjet me jaht. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 11:58
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit

Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit