Alonso me tė dashurėn nė cirkuitin e Suzukas (FOTO LAJM)

Dasha Kapustina, e dashura e Fernando Alonsos, ndodhet nė Suzuka nė vigjilje tė provave tė lira pėr Ēmimin e Madh tė Japonisė nė Formula 1. Modelja ruse, e mėsuar tė parakalojė nė pasarelat mė tė famshme tė botės, ka vendosur tė marrė disa ditė pushimi duke shoqėruar nė Japoninė e largėt pilotin spanjoll tė Ferrarit.

Ēifti ėshtė parė gjatė gjithė kohės nė shoqėrinė enjėri-tjetrit dhe vetėm pista e garės e ka ndarė spanjollin nga e dashura e tij, ndėrsa fotoreporterėt i kanė ndjekur hap pas hapi. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 16:27
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0