Raikkonen: Ferrari, skuderi "politike"
Kimi Raikonen nuk ėshtė nga ata qė kanė shumė fjalė, por kur i pėrmend ferrarin">Ferrarin, finlandezi "shpėrthen". "Tė lija ferrarin">Ferrarin ishte si njė ēlirim, u shpreh piloti i Lotus pėr gazetėn spanjolle "Marca".Atje fitova njė titull kampion dhe kalova momente tė bukura. Ndoshta mund tė jepja mė shumė, por e di pse nuk ndodhi. Nuk dua tė flas pėr motivet qė nuk vazhdova me ta, por ju them se kėtu te Lotus, sporti vjen para politikės, ndryshe nga Ferrari. Gjėrat mund tė kishin shkuar ndryshe", rrėfeu Kimi. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2012, ora 15:45
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit