McLaren i shpall ‘luftė’ Mercedesit dhe Ferrarit
Pas njė sezoni mjaft tė dobėt nga ana e skuderisė McLaren, 2 gara nga fundi, britanikėt kanė premtuar sfidė ndaj dominuesve, Mercedes dhe Ferrari.

Deklarata vjen nga dy drejtuesit e skuderisė, Zak Brown dhe Eric Boullier, tė cilėt shpjegojnė se falė bashkėpunimit me Renault-in, makina do tė jetė nė gjendje tė rivalizojė denjėsisht pėr titull.

Deklaratat e McLarenit karikojnė pilotin spanjoll Fernando Alonso, qė kėtė sezon u zhgėnjye tėrėsisht nga makina e tij dhe shpesh herė nuk arriti ta pėrfundojė garėn. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2017, ora 13:58
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0