Hamilton-McLaren, lamtumirė mes lotėve (FOTO LAJM)

Lewis Hamilton nuk do tė jetė sezonin e ardhshėm pilot i skuderisė Vodafone McLaren. Britaniku ka zhvilluar nė cirkuitin e Maltės xhiron e fundit me "shigjetėn e artė" dhe mė pas ka kryer njė takim emocionues me anėtarėt e skuderisė duke lėnė derėn hapur pėr njė rikthim tė mundshėm nė tė ardhmen te Vodafone McLaren.

"Periudha ime te McLaren ka qėnė fantastike. Kur erdha nė Formula 1 nė vitin 2007 nuk e mendoja se do tė arrija deri kėtu", tha kampioni i Formula 1 nė vitin 2008.

Lewis Hamilton duke filluar nga sezoni i ardhshėm do tė jetė pilot i Mercedes duke zėvėndėsuar legjendėn Michael Schumacher. /albeu.com/Shtuar më 11/12/2012, ora 14:58
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit