Melania Trump eklipson Zonjat e tjera tė Para nė Samitin e G7 (FOTO LAJM)

Zonja e Parė e Amerikės, 47-vjeēarja , Melania Trump dėshnoi edhe njė herė se ėshtė njė femėr me klas teksa shkėlqente midis bashkėshorteve tė tjera tė liderėve nė takimin e Samitit tė G7-tės nė Cata

Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%