Lewis-Roscoe, tė pandarė edhe nė bokse (FOTO LAJM)

Nė makinė, i veshur dhe me kufje. Roscoe ėshtė protagonist nė fotot e publikuara nė Twitter nga piloti britanik i Mercedes GP Lewis Hamilton. Anglezi nuk ndahet kurrė nga qeni i tij.

Madje, pėr "nder" tė tij, bosi i Formula 1 Bernie Ecclestone ka lejuar qė bulldogu i Hamilton tė mund tė jetė i pranishėm nė tė gjitha Ēmimet e Mėdha. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2013, ora 21:11
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit