Ferrari prezanton SF15-T (FOTO LAJM)

Esteban Gutierrez, Kimi Raikkonen dhe Sebastian Vettel
Me anė tė njė videoje qė tregonte pak nga pak "bishėn" e re tė kuqe, Ferrari zbuloi njėvendėshen SF15-T, e cila do tė pilotohet nga Sebastian Vettel dhe Kimi Raikkonen.

Asnjė revolucion, tė paktėn nė aspektin viziv dhe grafik, pėrveēse ngjyrės sė zezė nė barkun e makinės.

Ferrari vjen pas dy sezoneve tė dėshtuara dhe shpreson qė njėvendėshja e re tė jetė ajo qė do tė ndryshojė performancėn e tyre nė pistė. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2015, ora 13:45
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0