Aksident i frikshėm Massa-Perez (FOTO-LAJM)

Felipe Massa dhe Sergio Perez pėrfunduan nė spital pas aksidentit nė xhiron e fundit tė Cmimit tė Madh tė Kanadasė.
Braziliani goditi nga pas Perezin dhe tė dyja makinat u pėrplasėn dhunshėm tek barrierat mbrojtėse.


Nė kėtė aksident rrezikoi edhe Sebastian Vettel, i cili pa sesi Williamsi i Masės i kaloi fare pranė.
Shtuar më 09/06/2014, ora 12:51
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0