Vodafone braktis McLarenin
Vodafone nuk do tė jetė mė sponsori i McLaren nė Formula 1. Kontrata qė i siguronte akuadrės angleze tė McLaren 50 milionė euro nė vit do tė pėrfundojė nė 2013 ndėrsa me 2 dhjetor do tė bėhet i ditur emri i sponsorit tė ri, deklaron Martin Whitmarsh, drejtues i McLaren.

Vodafone njoftoi se nuk do tė rinovonte akordin sepse marka e saj tashmė ka evoluar dhe nuk ka mė nevojė pėr njė reklamim tė tillė.

Vodafone kishte 6 vjet qė bashkėpunonte me McLaren. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2013, ora 13:22
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0