Te Mercedes mė i lumtur se te McLaren
Lewis Hamilton ėshtė shprehur se tashmė ėshtė mė i lumtur sepse skuderia e tij e re nuk e kontrollon aq shumė sa McLaren-i.

"Tek McLaren kishte shumė kontroll, ndėrsa tani marr vendimet qė dua dhe jam vetvetja. Kėtė gjė kam dashur gjithmonė. Jam mė i lumtur tani. Nuk i jap llogar askujt", deklaroi britaniku pėr "Daily Mirror".

Hamilton, i cili ėshtė shpallur kampion me McLaren nė vitin 2008, kujton njė episod nga etapa e tij tek McLaren.

"Nė jetėn personale kisha njė person qė mė thonte se ēfarė duhet tė bėja dhe kjo mė hiqte dėshirėn pėr tė punuar. Nuk pėrqendrohesha dot dhe pėr pak sa nuk kalova nė depresion para tre vitesh". /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2013, ora 19:09
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit