Schumi kthehet nė shtėpi: Rrugėtim i vėshtirė
"Rehabilitimi i Michael Schumacher do tė vazhdojė nė shtėpi. Gjatė javėve dhe muajve tė shkuar ka bėrė proges tė konsiderueshėm por ka ende njė rrugė tė gjatė pėrpara". Ky ėshtė lajmi i bujshėm i dhėnė nga menaxherja e 7 herė kampionit tė Botės nė Formula 1, Sabine Kehm.

"Kėto janė lajmet e pėrgjithshme dhe konkluzionet se shėndeti i tij ka ndryshuar rrėnjėsisht janė false. Pėrndryshe nuk do tė ishte e nevojshme tė bėnim disa ndryshime nė terrenin e shtėpisė sė Schumacher", vijon Kehm.

Nė fund menaxherja falenderon ekipin e spitalit tė Lozanės qė ndihmoikurimin e Schumacher pas transferimit nga spitali i Grenobles.

Ish piloti gjerman i Ferrarit ishte viktimė e njė aksidenti tė rėndė me ski nė Meribel tė Francės mė 29 dhjetor 2013, e cila i shkaktoi trauma tė rėnda nė kokė. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 16:17
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit

Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit