Schumacher qan kur dėgjon zėrin e gruas dhe fėmijėve
Ka kaluar njė vit qė prej aksidentit nė Alpet franceze mu mbeti i plagosur rėndė Michael Schumacher. 7 herė kampioni i Formula 1 vazhdon fazėn e rekuperimit, por rruga ėshtė e gjatė dhe e vėshtirė.

Sipas asaj qė shkruan "Corriere della Sera", Schumacher nuk i pėrmban dot lotėt kur dėgjon zėrin e gruas Corinna, vajzės Gina Maria dhe djalit, Mick.

Sipas tė pėrditshėm italiane, fakti qė Schumacher qan, ėshtė njė lajm shumė i mirė pėr shėndetin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 13:11
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit