Ronaldo, Kaka, Tevez, sa shumė yje nė Monza (FOTO LAJM)

Yje tė Serie A nė Monza
Ēmimi i Madh i Monzas nė Itali u fitua nga kampioni i botės nė fuqi Sebastian Vettel por kjo garė e Formula 1 ka patur edhe mysafirė specialė. Futbollistė tė Serie A, tė Juventus dhe Milan kishin mbėrritur nė pistėn historike pėr tė pėrkrahur pilotin spanjoll tė Ferrarir, Fernando Alonso, i cili u rendit i dyti gjatė kėsaj gare.

Juventinėt Sebastian Giovinco, Carlos Tevez dhe Fernando Llorente, sė bashku me milanistėt Kaka dhe Robinho (ndoshta i vetmi qė ka bėrė tifo pėr Felipe Massan) si dhe fenomeni Ronaldo ishin tė pranishėm pėr tė ndjekur Live garėn e sotme.

Ndėrkohė mysafir specialė ka patur edhe pėr Mark Webber. Australiani i Red Bull u vizitua nga spanjolli i Hondas Dani Pedrosa. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2013, ora 16:56
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit