Red Bull-i i Webber nė flakė (FOTO LAJM)

Momente frike nė Ēmimin e Madh tė Koresė sė Jugut. Piloti australian la garėn pasi makina e tij mori flakė teksa pėrshkronte cirkuitin. Fatmirėsisht piloti i Red Bull doli menjėherė nga makina e tij duke qetėsuar skuderinė dhe tifozėt.

Gjithēka mendohet tė ketė ndodhur nga gomat dhe nė fund tė garės Mark Webber akuzoi Pirellin si shkaktare tė ngjares.

Webber e mbylli garėn nė vendin e 12. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 12:44
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit