Raikkonen te Ferrari, tweet-i i rėndė i Lotus (FOTO LAJM)

"Dhe kėshtu Kim shkon te Ferrari nė 2014-ėn. Tė dhemb pak...". Lotus e komenton kėshtu nė Twitter largimin e pilotit finlandez nga skuderia e tij. Skuderia pėr tė cilėn garon kėtė sezon "Ice Boy" ka publikuar bashkė me mesazhin edhe njė foto tejet tė rėndė duke prentenduar se lėvizja e tij ishte njė thikė pas shpine.

Raikkonen njoftoi pak orė mė parė rikthimin te "Kokėkuqja" pas largimit prej andej tė brazilianit Felipe Massa. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 17:42
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit