Post-aksidenti, ja si i erdhėn nė ndihmė Alonsos (VIDEO)
Njė tifoz ka mundur tė kapė me kamerėn e tij momentin kur ekipi mjekėsor i Cirkuitit tė Montmelo nė Barcelonės i erdhi nė ndihmė Fernando Alonsos.

Nė videon e mėsipėrme shihet se piloti spanjoll i McLaren ėshtė i pavetėdijshėm nė makinė dhe stafi kėrkon ndihmėn e menjėhershme tė ambulancės, transmeton Portali Albeu.

Alonso u dėrgua nė "Hospital General de Catalunya" nga ku doli edhe dje pa patur asnjė problem serioz pėr shėndetin. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2015, ora 17:51
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Misioni u permbush! 
Foto: ByMass

Misioni u permbush! Foto: ByMass