Pit-Stop, Hamilton ngatėrron box-et (VIDEO)

Episod shumė gazmor ka ndodhur para pak minutash nė garėn e Formula 1 nė Sepang tė Malajzisė. Piloti britanik i Mercedes, Lewis Hamilton, ndoshta i emocionuar edhe nga gara dhe nostalgjik pėr ish skuderinė e tij Vodafone McLaren, gjatė pit-stopit tė tij kėrkoi tė futej pikėrish nė Box-et e McLaren por ēdo gjė u kuptua si nga piloti ashtu edhe nga mekanikėt, tė cilėt i hapėn rrugėn tė habitur.

Mė pas ēdo gjė vijoi normalisht pėr Lewis Hamilton. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2013, ora 10:15
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit