Neymar uron Hamiltonin pėr titullin kampion (FOTO LAJM)

Fitoi trofeun e katėrt nė Formula 1 edhe pse u rendit nė vendin e nėntė nė Ēmimin e Madh tė Meksikės.

Urimet ishin tė shumta, por nė njė moment, Hamilton befasohet nga zėri i Neymar, i cili e uron menjėherė pėr titullin pas gares.

Neymar e Hamilton janė miq dhe shpesh janė parė sė bashku ne evente tė ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2017, ora 23:35
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit