McLaren dhe Honda, bashkė pas 23-vjetėsh
Tashmė ėshtė zyrtare, McLaren dhe Honda rikthehen tė bashkėpunojnė duke krijuar njė skuadėr tė vetme duke nisur nga viti 2015. Dy nga skuderitė mė tė famshme tė botės sė Formula 1 firmosėn akordin qė parashikon furnizimin me motorė Honda tė makinave McLaren me gjigandin japonez qė i mungonte kėtij eventi qė nga viti 2008 kur u largua pėr shkak tė vėshtirėsive financiare.
Shtuar më 16/05/2013, ora 15:00
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0