Lewis Hamilton rrėfen fėmijėrinė e vėshtirė: Mė kanė bullizuar derisa fillova tė ulem nė vendin e shoferit
Lewis Hamilton ėshtė bullizuar vitė mė parė, pėr shkak se ishte fėmija mė i vogėl nė klasė.

Ylli i "Formula 1" ka rrėfyer pėr vėshtirėsitė qė ka kaluar, nė shfaqjen e moderuar nga ikona David Letterman "My Next Guess Needs No Introduction", pra “I ftuar i rradhės nuk ka nevojė pėr prezantim”.

34 vjeēari jo vetėm qė i ka bėrė njė xhiro me makinė Letterman, siē i ka hije njė piloti tė makinave tė shpejta, por gjithashtu i ka treguar se nuk ka qenė gjithnjė nė "Pole Position" gjatė jetės sė tij, qė ėshtė njė term i garave tė "Formula 1" pėr ata qė e nisn garėn nga vendi i parė. Hamilton tregon se ėshtė pėrballur me vėshtirėsi tė shumta nė shkollė, pėr shkak se ishte ndryshe nga tė tjerėt dhe sigurisht nuk ishte kampioni qė njohim sot.

"Unė isha djali mė i vogėl, e kam pasur shumė tė vėshtirė nė shkollė. Gjithmonė kam vuajtur nga bullizmi, derisa fillova tė ulem nė vendin e shoferit tė njė makine dhe kuptova qė isha i mirė nė diēka."

Intervista e Lewis me Letterman do tė publikohet sė bashku me tre intervista tė tjera, ku si protagonsitė janė Kanye West, Ellen Degeneres dhe Melinga Gates. Nė trailer-in nga ku ėshtė shkėputur dhe pjesa e pilotit tė Mercedes nė 'Formula 1", mund tė shihet dhe Kanye qė flet pėr gjendjen e tij shėndetėsore.

Reperi tregon se vuan nga bipolariteti dhe kjo gjė e bėn tė sillet "ēuditshėm” me njerėzit nė publik. Emisioni i David Letterman do tė debutojė nė datėn 31 maj nė Netflix.
Shtuar më 18/05/2019, ora 14:13
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit