Lewis Hamilton merr pole position-in nė Ēmimin e Madh tė Gjermanisė
Lewis Hamilton
Me njė kohė prej 1:29.398 Lewis Hamilton mori pole position-in nė Ēmimin e Madh tė Gjermanisė duke lėnė pas tij Sebastian Vettel. Ndėrkohė qė nė vendin e tretė ėshtė renditur Mark Webber.

Ricciardo, me “Toro Rosso”, bėri njė performancė tė mirė dhe do tė niset nga vendi i gjashtė, ndėrsa shoku i tij i skuadrės, Jean Eric Vergne mbeti i 16-ti. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2013, ora 18:25
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit