Lewis Hamilton argėtohet nė dėborė, shfaq aftėsitė e tij nė Snowboard dhe Motoslite (VIDEO)
Muajin e ardhshėm nisin testet parasezonale nė prag tė Botėrorit tė ri tė Formula 1, por Lewis Hamilton duket se pėr momentin nuk e ka shumė mendjen aty.

4 herė kampioni i botės u pa nė ishullin Hokaido, pėr t’iu dedikuar sporteve dimėrore, qė janė njė pasion i madh pėr tė.

Mė konkretisht, anglezi u pa tė shfaqė aftėsitė e tij nė snowboard dhe motoslite, teksa tėrhoqi vėmendjen e tė gjithė tė pranishėmve. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2018, ora 20:08
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit