Lajm "bombė" nga Franca: Pas 6 vitesh, Schumacherit i kthehet vetėdija
Lajme fantastike vijnė nga Franca qė kanė tė bėjnė me shėndetin e Michael Schumacher.

Raportohet se ish-kampionit gjerman i ėshtė rikthyer vetdija pas 6 vitesh.

Njė trajtim mjekėsor me qeliza burime i zhvilluar nė Paris ka rezultuar me rikthimin e vetdijes raportojnė mediat franceze.

"Ai ashtė nėn mbikėqyrjen time dhe mund t’ju siguroj se ai ka vetėdije", ka thėnė njė infermiere qė ka mbikqyrur gjendjen e pilotit gjerman.

50 vjeēari ishte aksidentuar nė vitin 2013 nė Alpet Franceze teksa po skijonte.
Shtuar më 11/09/2019, ora 14:39
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0