LAJM I FUNDIT/ I bie dera nė kokė, vdes 5-vjeēari nė Durrės
Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur sot nė Durrės.

Njė fėmijė vetėm 5 vjeē ka humbur jetėn aksidentalisht nė banesėn e tij.

Burimet e Policise se Durresit njoftojne se mė datė 29.06.2017, nė lagjen nr. 15, nė banesė, aksidentalisht i ka rėnė dera e oborrit tė banesės dhe ka vdekur fėmija 5 vjeēar.

Materialet i kaluan Prokurorisė Rrethit Gjyqėsore Durrės, si ngjarje aksidentale. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2017, ora 15:29
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.