Kritikėt e morėn pėrgjigjen, tė mbyllin gojėn
Pas vendit tė pestė mbresėlėnės nė Ēmimin e Madh tė Australisė, piloti i Mercedes, Lewis Hamilton, beson se ua ka mbyllur gojėn skeptikėve tė tij. Hamilton ishte kritikuar ashpėr mė parė pėr transferimin nga McLaren te Mercedesi. Stirling Mos do ta quante si njė veprim jo fort tė zgjuar, ndėrsa Sir Jacky Stewart e cilėsoi si rrezik dhe njė vendim emocional.

Megjithatė, vetėm pas garės sė parė te njėvendėshja e Mercedesit, Hamilton mendon se e ka justifikuar zgjedhjen e tij.

"Ėshtė bukur kur u provon tė kundėrtėn kritikėve. Pėrgjigjja ime nė Australi ka qenė pėr tė gjithė, veēanėrisht pėr ish-pilotėt qė e kishin komentuar se ky ishte vendimi mė i gabuar qė mund tė kem marrė ndonjėherė. Ata nuk dinė se ē’thonė. Makina po funksionon shumė mirė dhe me tė vėrtetė jam krenar pėr ekipin tim, gjithashtu edhe pėr vendimin qė mora", pėrfundoi piloti britanik i Mercedes GP pėr "Daily Telegraph". /albeu.com/Shtuar më 20/03/2013, ora 11:49
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit