Ja sa paguhen pilotėt e Formula 1 (FOTO LAJM)

Esteban Gutierrez (Sauber) 400.000
Fernando Alonso, Kimi Raikkonen dhe Sebastian Vettel janė tre pilotėt mė tė paguar nė Formula 1. Dy pilotėt e Ferrarit dhe gjermani kampion bote nė fuqi pėrfitojnė njė pagė prej 22 milionė eurosh nė sezon.

Pas tyre vijnė Lewis Hamilton, Jenson Button dhe Nico Rosberg, ndėrsa diferenca mes tė parėve dhe tė fundit nė klasifikim arrin nė 21 milionė. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 11:56
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Forcat Komando te Ushtrise Shqiptare nisen per mision gjashte mujor ne Afganistan

Forcat Komando te Ushtrise Shqiptare nisen per mision gjashte mujor ne Afganistan