Hamilton "ngacmon" Red Bull-in
Piloti britanik Lewis Hamilton pretendon se te Mercedes nuk ka pilotė tė parė dhe tė dytė, ndryshe nga rivalėt e Red Bull. Ish kampioni i botės nė Formula 1 u rendit i treti nė Ēmimin e Madh tė Malajzisė, pėrpara shokut tė skuadrės, Nico Rosberg.

"Qartėsisht ata kanė pilotė tė parė dhe tė dytė. Dhe kjo ėshtė arsyeja se pėrse ata kanė pasur gjithmonė probleme mes tyre. Kėtu nuk ka i pari dhe i dyti. Qė ditėn e parė qė kontaktova me presidencėn, kam kėrkuar trajtim tė barabartė. Unė nuk jam nga atė pilotė qė vijnė nė skuderi dhe fillojnė me kėrkesa", u shpreh Lewis Hamilton. /albeu.com/Shtuar më 28/03/2013, ora 11:48
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit