Hamilton me bulldog-un e tij nė Cirkuitin e Barcelonės (FOTO LAJM)

Lewis hamilton ka marrė me vete edhe qenin e tij bulldog Roscoe nė Ēmimin e Madh tė Barcelonės qė zhvillohet kėtė fundjavė. Kampioni i Formual 1 nė vitin 2008 ia shtoi famėn qenit tė tij, mbi tė cilin u lėshuan njė numėr i madh foto-reporterėsh. Qeni-Vip mbante nė vesh njė palė kufje shumė trendy dhe me sa duket britaniku i Mercedes GP beson se kafasha e tij do ti sjellė fat nė garėn e sė dielės.

Menjėherė pas kėsaj vizite shumė speciale fotot e Lewis Hamilton dhe qenit tė tij Roscoe pėrfunduan nė Twitter. /albeu.com/

Shtuar më 10/05/2013, ora 13:30
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit