Hamilton: Dua tė mposht Alonson
Luis Hamilton ka deklaruar se Fernando Alonso ėshtė konkurrenti tė cilin do tė dėshironte ta mposhtte nė kampionatin e botėror tė kėtij viti.

“Triumfi ndaj Batonit nuk mė sjell ndonjė ndjesi tė veēantė. Ajo qė mė kėnaq mė shumė ėshtė rivaliteti mes meje dhe Fernando Alonsos. Ai ėshtė rivali qė unė dua ta mund. Ju gjithashtu doni qė tė mposhtė edhe Fetelin, si njė nga pilotėt me mė shumė tituj, por nga pikėpamja ime Alonso ėshtė piloti mė i shpejtė qė unė mund tė kem parė deri tani”, ka thėnė Hamilton pėr Daily Mail.

Hamilton ka shtuar se Alonso ėshtė njė nga pilotėt mė me pėrvojė dhe ēdokush do tė luftonte qė tė fitonte pėrballė tij.

"Tė dalėsh pėrpara Ferrarit tė Alonsos ėshtė sfidė mė vete", pėrfunduar Hamilton. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2013, ora 14:00
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit