Djali i Schumacher provon Formula 4 (VIDEO)
Dalja e parė publike nė pistė pėr Mick Schumacher, djalin e shtatė herė kampionit tė Botės nė F1. 16 vjeē, Mick ka garuar nė bordin e njė makine tė Formula 4 nė cirkuitin e Oschersleben, i rrethuar nga fotografė dhe gazetarė.

Deri tani Mick ka qėnė pjesė e garave kart dhe pritet qė tashmė tė kalojė nė kategorinė Formula 4 dhe mė vonė pse jo tė ndjekė hapat e tė atit. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 14:05
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.