Djali i Michael Schumacher rrėfim prekės pėr tė atin
Mick Schumacher ka bėrė njė rrėfim emocional pėr babain e tij dhe legjendėn e Formula 1, Michael, derisa thotė se dėshiron t’i ndjek hapat e tij.

Piloti i talentuar thotė se mendon mė shumė se ēdo ditė pėr babain e tij.

Shtatė herė kampioni i Formula 1 ėshtė nė gjendje tė rėndė shėndetėsore pas njė incidenti qė e pėsoi nė skijim disa vite mė parė.

Ende saktėsisht nuk dihet situata e tij, pėr shkak tė privatėsisė qė e ka ruajtur familja kundrejt mediave.

"Ai (Michael) ishte me mua kudo qė unė shkoja", tha fillimisht Mick Schumacher.

"Unė tentoj ta mėsoj ēdo detaj tė rėndėsishėm pėr mua nga ai. Ėshtė e tmerrshme kjo situatė pėr tė pritur. Pra, vetėm duhet tė presim", vlerėsoi Mick.
Shtuar më 01/08/2019, ora 16:12
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit