Alonso video-mesazh pėr tifozėt: Jam shumė mirė (VIDEO)
Piloti spanjoll i McLarena ka publikuar njė video me anė tė sė cilės kėrkon tė tregojė mbi gjendjen e tij shėndetėsore pas aksidentit tė javės sė shkuar nė Montmelo dhe tė falenderojė tė gjithė fansat pėr mesazhet e shumta qė i kanė dėrguar gjatė kėtyre ditėve.

"Pėrshėndetje tė gjithėve. Siē mund ta shihni, jam shumė mirė. Dua tė marrė pjesė nė testet e Barcelonės kėtė javė, por mjekėt mė kanė rekomanduar tė pres disa ditė. Do tė pushoj kėtė fundjavė dhe javėn e ardhshme do t'iu bėj me dije progresin. Shihemi sė shpejti nė pistė, faleminderit tė gjithėve pėr mbėshtetjen", shprehet Alonsovideon e mėsipėrme.

Nuk dihet ende nėse spanjolli do tė jetė i gatshėm pėr garėn e parė tė sezonit nė Formula 1, atė tė Australisė e programuar pėr nė 15 mars. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2015, ora 15:53
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit

Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit