Alonso tėrbohet me Ferrarin: Jeni budallenj (VIDEO)

Ndodh gjithēka nė minutat e fundit tė provave zyrtare tė Ēmimit tė Madh tė Monzės nė Itali. Ferrari hedh njėkohėsisht nė pistė dy pilotėt e tij Fernando Alonso dhe Felipe Massa, ēka e pengoi pilotin spanjoll tė arrinte gjermanin e Red Bull Sebastian Vettel.

Por strategjia e acaroi jo pak Alonson qė nuk u pėrmbajt nė komunikimin nė radio me skuderinė e tij.

"Jeni me tė vėrtetė budallenj, nėna ime", ishin fjalėt e spanjollit, tė cilat u dėgjuan edhe live nė televizion. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 17:50
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit