Alonso i zhgėnjyer: Mund tė kishim kapur podiumin
Fernando Alonso nuk mund ta fshehė zhgėnjimin, pavarėsisht sforcimit tė madh pėr t’u shfaqur sėrish pozitiv pas Ēmimit tė Madh tė Belgjikės, nė Spa Francorchamps.

“Sigurisht qė ka pasur lėvizje pėrtej rregullores sė lojės gjatė rivalitetit nė fund tė garės, shpresoj qė komisarėt e pistės ta vlerėsojnė si duhet, por gjithsesi nuk ėshtė se ndryshon ndonjė gjė e madh kur bėhet fjalė pėr luftė pėr vendin e 6. U pėrpoqėm tė bėjmė mė tė mirėn. Pa penalitetin do tė ishimsigurt nė podium, niseshim nga vendi i 4 dhe kishim njė ritėm tė mirė. Ishte thuajse i sigurt podiumi, mbi tė gjitha nėse mendonim Mercedesin jashtė gare”, u shpreh spanjolli i Ferrarit.
Shtuar më 25/08/2014, ora 12:22
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Forcat Komando te Ushtrise Shqiptare nisen per mision gjashte mujor ne Afganistan

Forcat Komando te Ushtrise Shqiptare nisen per mision gjashte mujor ne Afganistan