Aksident i frikshėm nė F1, pėrplasen Alonso dhe Raikkonen (VIDEO)
Piloti spanjoll, Fernando Alonso, ka shkaktuar njė aksident tė frikshėm sot nė Ēmimin e Madh tė Austrisė.

Alonso dhe finlandez i Ferrarit, Kimi Raikkonen, u pėrplasen me njėri-tjetrin duke ndalur garėn pėr disa minuta.

Fatmirėsisht gjithēka kaloi mirė dhe pa asnjė problem pėr tė dy pilotėt. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2015, ora 15:19
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.