Kėta janė dy personat e parė qė u vranė nga dėshira e diktatorit (DOKUMENT)

Data 9.1.1945 shėnon ekzekutimin e parė me vdekje me vendim gjykate pėr arsye politike nė Shqipėrinė komuniste. Ky vendim kriminal u mor kundėr njė inxhinieri shqiptar dhe njė italiani, pa bazė lig

Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit

Studentet e universiteteve shqiptare protestojne para Ministrise se Arsimit

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%