Fernando Alonso mendon nė fitore nė Kanada
Fernando Alonso
Njė fitore e Ferrarit nė Kanada nuk ėshtė e pamundur. Kėshtu mendon Fernando Alonso i cili u rradhit nė pozitėn e tretė pas kualifikimeve tė shtunėn.

Alsono pėrfundoi garėn 0.367 sekonda larg vendit tė parė duke shėnuar rezultatin mė tė mirė kėtė sezon.

AI gjithashtu theksoi se ėshtė i vetėdijshėm se duhet tė bėjė punė mė tė mirė se Vettel dhe Hamilton pėr fitore tė dielėn.

“Kurrė nuk i dihet” tha Alonso “Garat kėtė vitė ishin shumė tė vėshtira pėr ta pėrcaktuar fituesin nga fillimi”. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2012, ora 15:00
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit