E konfirmon trajneri i turqve: Kundėr Shqipėrisė do tė luajnė tė rinjtė
Kombėtarja e Turqisė do tė pėrballet me Shqipėrinė nė ndeshje miqėsore nė Antalya.

Trajneri i Turqisė, Mircea Lucescu ka konfirmuar mungesat dhe ka thėnė se do t’i japin hapėsirė lojtarėve tė rinj.

“Tolgay Arslan dhe Gokhan Gonul janė tė lėnduar dhe nuk do tė luajnė kundėr Shqipėrisė”, tha Lucescu.

“Do t’i jap mundėsi lojtarėve tė rinj nė kėtė takim. Aty do tė duhet ta kėrkojmė kombėtaren e re”, ka deklaruar Lucescu.

Ndeshja me Turqisė zhvillohet nė Antalya nesėr nė 18:30. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2017, ora 12:31
Të fundit nga kjo kategori
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dhe Princi William duke pozuar me djalin e tyre te porsalindur

Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dhe Princi William duke pozuar me djalin e tyre te porsalindur