Melania Trump eklipson Zonjat e tjera tė Para nė Samitin e G7 (FOTO LAJM)

Zonja e Parė e Amerikės, 47-vjeēarja , Melania Trump dėshnoi edhe njė herė se ėshtė njė femėr me klas teksa shkėlqente midis bashkėshorteve tė tjera tė liderėve nė takimin e Samitit tė G7-tės nė Catania tė Italisė.

Xhaketa qė ajo mbante mbi supe ishte me njė shtresė pėrplot me lule me vlerė prej 51 mijė dollarė.

Kjo sako e Zonjės sė parėSHBA-ve, i takonte markės Dolce & Gabanna tė cilėn e kishte plotėsuar dhe mė shumė me njė ēantė luksoze italiane me vlerė prej 1,630 dollarė.

Akie Abe bashkėshortja e kryeministrit japonez Shinzo Abe, nuk mund tė hynte aspak nė konkurrencė me faktorin e Zonjės sė parėSHBA-ve, teksa ato u mblodhėn nė ballkonin e Pallatit tė Ēerikos pėr njė foto tė tė gjitha bashkėshorteve.

Emanuela Mauro, bashkėshortja e kryeministrit Italian Paolo Gentiloni vinte me njė tunikė tė bardhė dhe pantallona tė zeza tė hollė ndėrsa Malgorzata Tusk, e cila ėshtė bashkėshortja e presidentit tė Kėshillit Evropian Donald Tusk, e po ashtu dhe Amanda Succi, partnere e kryetarit tė Bashkėsisė sė Catanjanės qė zgjodhėn tė visheshin nė tė kuqe dhe tė blu.

Diku tjetėr Zonja e Parė e Francės, 64 vjeēarja Brigitte Macron zgjodhi njė pamje krejtėsisht tė ndryshme, duke u veshur me pantallona tė bardha dhe me njė bluzė tė thjeshtė tė kuqe.

Sigurisht qė Zonja e parė e SHBA-ve, del tė jetė fituesja pėr paraqitjen e saj tė fundit nė kėtė takim. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2017, ora 19:28
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
 
SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit

SHBA-te po perjetojne temperatura polare keto dite. Pamje nga liqeni i ngrire i Michiganit