Barazoi rekordin e babait, djali i Schumacher dhuratėn special Hamiltonit (VIDEO)
Lewis Hamilton barazoi rekordin e 91 fitoreve tė Michael Schumacher nė Formula 1.

Mick Schumacher, djali i ish-pilotit gjerman, i ka bėrė dhuratė britanikut kokoren e garės me tė cilėn ka garuar dhe fituar Michael Schumacher.

Hamilton ishte shumė i emocionuar pasi mori kėtė dhuratė: "E pabesueshme, nuk e kisha imagjinuar kurrė kėtė gjė. Kujtoj se kur isha i vogėl pėrdorja Michael si pilot kur luaja nė play station".
Shtuar më 12/10/2020, ora 09:49
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
20%
20%
20%
Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0